18 Ara 2020

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliyat

Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eğitimli çalışanlarla ve işin gerektirdiği donanımdaki araçlarla evden eve nakliye hizmeti verilir. Yılların deneyimi ile yapılan bu işte müşteri memnuniyetinin kazançtan daha üst bir hedef olarak tutulması nedeniyle müşterilerin güveni sağlanmıştır. Alınan olumlu geri bildirimler firmanın sektördeki en önemli referansıdır.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Özellikleri

Şehir içi ya da şehir dışı taşınmalarda eşyaların miktarına ve işin özelliğine uygun araçlar seçilerek kullanılır. Tüm araçlarda nakliye için gerekli ekipmanlar ve asansör sistemi bulunur.

Belirli aralıklarla çalışanlara hassas taşınma yöntemleri ve müşteri memnuniyetinin önemi konusunda gerekli eğitimler verilir. Eğitimli çalışanlar eşyaların paketlenmesinde, araçlara yüklenmesinde, nakliyede, araçlardan indirilip yeni eve taşınmasında maksimum özeni gösterir. Böylece eşyaların hasarsız şekilde ulaşımı sağlanır.

Paketleme ve Yerleştirme İşlemleri de Firmaya Bırakılabilir

Müşteriler iş hayatı ya da başka nedenle paketleme işleri ile uğraşmak istemeyebilir. Böyle durumlarda firma çalışanları her eşyanın özelliğine uygun şekilde paketleme işlerini yapar ve evden eve nakliyat ile taşınılan evde açarak doğru odalara yerleştirir. Müşteriler de kendi özel eşyalarını alarak güvenle evden çıkabilir.